smartlaser

Smart Laser HL-SD 200W

Profesjonalna spawarka laserowa
dla pracowni jubilerskich


Smart Laser HL SD 200W to spawarka laserowa stworzona specjalnie na potrzeby pracowni jubilerskich. Idealnie sprawdza się w pracy ze złotem, srebrem i innymi metalami stosowanymi w jubilerstwie.


Możliwości urządzenia pozwalają na wykorzystaniu jej do wypełniania otworów, spawania punktowego oraz łączenia małych elementów.


Głównymi zaletami serii do spawania laserem Smart Laser jest niezawodność pracy, wygoda, wydajność oraz trwałość elementów, z których jest wykonana. Urządzenie zostało stworzone w oparciu o wysokozaawansowaną niemiecką technologię.


Cena od: 33 000 zł/netto

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor

System obserwacji Do obserwacji użyty jest mikroskop o powiększeniu 17.5Sx z celownikiem w formie punktu przecięcia linii środkowych. W celu ochrony oczu użytkownika, system zawiera elektroniczny filtr ochrony przed światłem odbitym. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia systemu w kamerę HD CCD.


Zasada działania Spawanie laserowe polega na wykorzystaniu impulsu laserowego o dużej energii do ogrzewania materiału w małej strefie. Energia promieniowania laserowego rozprzestrzenia się wewnątrz materiału przez przewodzenie ciepła, a po stopieniu materiału tworzy specjalny basen. Maszyna do spawania punktowego może łączyć elementy z takiego samego lub z różnych materiałów.


System kontroli Klienci mogą wybrać miniaturowy przemysłowy komputer sterujący, pojedyńczy wyzwalacz lub ekran dotykowy. Oprogramowanie jest w języku angielskim z możliwością przełączenia na dowolny inny język. Interfejs jest prosty i przejrzysty, łatwy do zrozumienia i nauczenia. Istnieje możliwość zapisania w systemie ustalonych parametrów dla wielu materiałów, tak aby za każdym razem łączyć elementy z jednolitą energią.


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.