Jubilerska Spawarka Laserowa Smart Laser 200W

Nowy produkt

Spawarka laserowa Smart Laser do biżuterii odznacza się dużą prędkością oraz wydajnością pracy, wysoką jakością spawania, pozostawiając powierzchnię spawu bez zbędnych zanieczyszczeń. 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jubilerska Spawarka Laserowa 

Smart Laser HL-SD 200W

Spawarka laserowa Smart Laser do biżuterii odznacza się dużą prędkością oraz wydajnością pracy, wysoką jakością spawania, pozostawiając powierzchnię spawu bez zbędnych zanieczyszczeń.

Spawarka laserowa Smart Laser do biżuterii jest wykorzystywana głównie do perforowania i spawania punktowego białego złota, platyny, stali węglowej.
Proces spawania punktowego odbywa się na zasadzie przewodnictwa cieplnego, tzn. promieniowanie laserowe ogrzewa powierzchnię przedmiotu obrabianego, a ciepło powierzchni rozprowadza się do wnętrza przez przewodzenie cieplne i topi element roboczy poprzez kontrolowanie szerokości, energii, mocy szczytowej i powtarzającej się częstotliwości lasera.

tabela.jpg

Dodatkowy opis

Smart Laser HL SD 200W to spawarka laserowa stworzona specjalnie na potrzeby pracowni jubilerskich. Idealnie sprawdza się w pracy ze złotem, srebrem i innymi metalami stosowanymi w jubilerstwie. Możliwości urządzenia pozwalają na wykorzystaniu jej do wypełniania otworów, spawania punktowego oraz łączenia małych elementów. Głównymi zaletami serii do spawania laserem Smart Laser jest niezawodność pracy, wygoda, wydajność oraz trwałość elementów, z których jest wykonana. Urządzenie zostało stworzone w oparciu o wysokozaawansowaną niemiecką technologię.

Zasada działania
Spawanie laserowe polega na wykorzystaniu impulsu laserowego o dużej energii do ogrzewania materiału w małej strefie. Energia promieniowania laserowego rozprzestrzenia się wewnątrz materiału przez przewodzenie ciepła, a po stopieniu materiału tworzy specjalny basen. Maszyna do spawania punktowego może łączyć elementy z takiego samego lub z różnych materiałów.

System obserwacji
Do obserwacji użyty jest mikroskop o powiększeniu 17.5x z celownikiem w formie punktu przecięcia linii środkowych. W celu ochrony oczu użytkownika, system zawiera elektroniczny filtr ochrony przed światłem odbitym. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia systemu w kamerę HD CCD (dodatkowo płatne).

System kontroli
Klienci mogą wybrać miniaturowy przemysłowy komputer sterujący, pojedyńczy wyzwalacz lub ekran dotykowy. Oprogramowanie jest w języku angielskim z możliwością przełączenia na dowolny inny język. Interfejs jest prosty i przejrzysty, łatwy do zrozumienia i nauczenia. Istnieje możliwość zapisania w systemie ustalonych parametrów dla wielu materiałów, tak aby za każdym razem łączyć elementy z jednolitą energią.

Kim jesteśmy

 1. Smartlaser.pl.

  Od klikunastu lat zajmujemy się znakowaniem i cięciem laserowym. Poszukujemy przez cały czas nowych rozwiązań. Dzielimy się swoją wiedzą i doradzamy naszym Klientom. Wszystkie nasze maszyny serwisujemy we własnym zakresie.

 2. Ponad 550 sprzedanych systemów.

  Sprzedaliśmy i zamontowaliśmy już ponad 550 systemów w całej Polsce i na terenie Europy.

 3. Gwarancja 2 lata.

  Na wszystkie nowe systemy w naszej ofercie dajemy aż 2 lata gwarancji. Nasza firma prowadzi serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

 4. Najwyższa jakość.

  W naszych fabrykach sami pilnujemy etapów wykonania urządzeń. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością sprzętu dostępnego w naszej ofercie.

Kontakt

m06contact.png

tel.: +48 507 131 017 (Paweł)

tel.: +48 502 612 243 (Irek)

tel.: +48 502 612 247 (Monika)

mail: biuro@smartlaser.pl

ul. Łużycka 10 C; 81-537 Gdynia

Wysyłka

m06delivery.png

Odbiór osobisty [0 zł]

Dostawa na terenie Polski [0 zł]

Zapłata

m06payment.png

Wpłata na konto TARNAWSKI.PL (PKO BP)
97 1020 1912 0000 9102 0141 0901

Zaliczka 50% na podstawie Faktury Pro-Forma oraz reszta w momencie intalacji sprzętu

Od zakupu do montażu

 1. Zamówienie

  Jeśli już wybrałeś (z naszą pomocą) sprzęt najodpowiedniejszy dla siebie - złóż zamówienie w najdogodniejszy sposób : allegro, strona www, email, telefon. Pamiętaj podać nam wszystkie potrzebne dane do wystawienia faktury VAT.

 2. Zaliczka

  W momencie zamówienia dostaniesz fakturę pro-forma z danymi do przelewu. W chwili otrzymania płatności zaczynamy proces realizacji zamówienia. Standardowo zaliczka to 50% watrości całego zamówienia.

 3. Oczekiwanie na transport

  W zależności od wybranego modelu - czas realizacji może wynieść od 3 dni (jeśli towar mamy na magazynie) do 40 dni (jeśli musimy wyprodukować maszynę wg Twojego zlecenia).

 4. Dostawa i montaż

  W chwili gdy mamy już gotową maszynę - informujemy Cię o tym i umawiamy dostawę, montaż i szkolenie. W tym momencie dostaniesz już ostateczną fakturę VAT i czekamy już tylko na Twoją płatność. Przeprowadzamy montaż oraz szkolenie, po których będziesz mógł w pełni używać zakupiony sprzęt.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jubilerska Spawarka Laserowa Smart Laser 200W

Jubilerska Spawarka Laserowa Smart Laser 200W

Spawarka laserowa Smart Laser do biżuterii odznacza się dużą prędkością oraz wydajnością pracy, wysoką jakością spawania, pozostawiając powierzchnię spawu bez zbędnych zanieczyszczeń.