smartlaser

Smart Laser Fiber 20/30/60/100W

System laserowy do ciecia
i grawerowania dla pracowni jubilerskich


Grawerowanie, znakowanie oraz cięcie Laserem Fiber jest w branży jubilerskiej coraz bardziej powszechnym procesem technologicznym. Precyzja, minimalny wpływ ciepła i bezkontaktowość procesu sprawia, że technologia laserowa otwiera dziś nowe możliwości w wytwarzaniu biżuterii. Cięcie przy pomocy imadła i specjalnej aplikacji Smart Laser Fiber sprawdza się w cięciu złota i srebra. Grubość elementu może wahać się od 0,4mm do 1,2mm. Idealne do produkcji celebrytek i innych wyrobów jubilerskich.


Cięcie przy pomocy imadła i specjalnej aplikacji Smart Laser Fiber sprawdza się w cięciu złota i srebra. Grubość elementu może wahać się od 0,4mm do 1,2mm. Idealne do produkcji celebrytek i innych wyrobów jubilerskich.


Cena od: 19 000 zł/netto

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor

decor

Akcesoria systemu Smart Laser Fiber 20/30/60/100W


Specjalistyczny uchwyt przytrzymujący przyśpiesza pracę i pozwala precyzyjnie nanieść grawer / oznakować kopertę zegarka.


Imadło ręczne specjalnej konstrukcji pozwala na cięcie blach bez odkształcania się w procesie cięcia.


Smart Laser Fiber 20/30/60/100W idealnie sprawdza się w cięciu złota i srebra z użyciem ręcznego imadła. Urządzenie idealne do produkcji celebrytek i innych wyrobów jubilerskich.

Automatyczny podajnik do wycinania celebrytek w wstędze srebra, złota i mosiądzu o grubości od 0.4 do 1.2mm. Smart Laser Fiber 60/100W idealnie sprawdza się z automatycznym, programowalnym podajnikiem.


Grawerowanie - z obracarką 360°: tworzenie napisów oraz wzorów na obrączkach - zarówno na ich wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie jest wyjątkowo proste i trwałe. Łatwość zaprojektowania wzoru lub napisu, kontrola rozmiaru, powtarzalność, wydajność i szybkość procesu to cechy, które powodują, że znakowanie laserowe staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród producentów biżuterii.decor
decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.