filrty smartlaser

Systemy odciągowo-filtracyjne BOFA

Systemy odciągowo-filtracyjne
dla pracowni protetycznych


BOFA International to światowy lider w technologii odsysania i filtracji. W ofercie firmy znajdują się systemy odciągowo - filtracyjne dedykowane laboratoriom dentystycznym i pracowniom protetycznym.


DentalPRO 150

System odsysania oparów skutecznie usuwający opary i drobne cząstki powstające podczas obróbki implantów dentystycznych.


DentalPRO Mono

System odsysania oparów powstających w procesie mieszania monomerów w laboratoriach dentystycznych. Zaprojektowany do użytku z DentalPRO Xtract 100 lub 200.


DentalPRO Xtract 300

System do odsysania i filtrowania w formie specjalnie zaprojektowanej szafki, przeznaczony do skutecznego usuwania szkodliwego pyłu i oparów powstających podczas ręcznej obróbki implantów lub w procesie mieszania monomerów.Systemy odciągowo - filtrujące DentalPRO 150, DentalPRO Mono i DentalPRO Xtract 300 to kompaktowe, łatwe w obsłudze i tanie w eksploatacji systemy najwyższej jakości.
decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.