filrty smartlaser

Systemy
wyciągowo - filtrujące
PA 500 FS-IQ i PA 1500 FS-IQ

System wyciągowo - filtrujący
do eliminacji zanieczyszczeń powstających podczas drukuUrządzenia wyciągowo - filtracyjne serii PA 500 FS-IQ i PA 1500 FS-IQ doskonale nadają sie do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń powstałych podczas druku w tym druku 3D System w szczególności odpowiedni jest do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki materiałów metalowych oraz kompozytowych. Urządzenia posiadają turbinę oraz system 4 warstwowego filtru, co zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu dymów, szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów powtających podczas druku. Efektywność filtrowania dymu wynosi tu ok 99,7%.


Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajną turbinę podciśnienia, które zasysa dym i gazy spalinowe, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów.


Ponad to systemach wyciągowo - filtracyjnych PA 500 FS-IQ i PA 1500 FS-IQ znajduje się regulacja ilości powietrza, ekran LCD, dzięki któremu na bieżaco możemy kontrolować objetość tlenu oraz pracę maszyny oraz funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze monitorująca wymianę filtra w odpowiednim czasie, a także bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania.


Obudowa maszyny wykonana jest zze stali szlachetnej dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt urzytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.


Cechy:

 • wyświetlacz LCD
 • pojenyncza rura odciągowa
 • przepływ 500/1500 m3/h,
 • efektywność filtracji powyżej 99,7%
 • wskaźnik zużycie tlenu,
 • niski poziom hałasu
 • pilot do zdalnej obsługi urzadzeniaPrzepływ powietrza przez filtr:


 • 1. Filtr klasy F5 - Filtr podstawowy do usuwania dużych i ciężkich cząstek o rozmiarze do 5 mikronów

 • 2. Filtr klasy F8 Deep pleat - filtr o średniej wydajności do usuwania dużych cząstek, wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,9 mikronów

 • 3. Filtr HEPA klasy H13 - filtr do usuwania małych cząsteczek oraz dymu o wydajności filtracji 99,99% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,01 mikronów

 • 4. Filtr z węglem aktywowanym do adsorpcji zapachów i toksycznego gazu


2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor


Dane techniczne

decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.