filrty smartlaser

System
wyciągowo - filtrujący
PA 500 TS-LD-IQ
i PA 700 TS-LD-IQ

System wyciągowo - filtrujący do eliminacji zanieczyszczeń powstających podczas pracy
laserów Fiber i Co2


Urządzenia wyciągowo - filtracyjne serii PA 500 TS-LD-IQ i PA 700 TS-LD-IQ z pojedyńczą rurą do odciągu doskonale sprawdzają się w połączeniu z laserami takimi jak Smart Laser Fiber czy laserami CO2 takimi jak np: Smart Laser CO2. System w szczególności odpowiedni jest do zbierania i filtracji pyłów powstających podaczas obróbki metali takich jak aluminium, stal, stal nierdzewna itp. Urządzenia posiadają bezszczotkowy wentylator oraz system kilku filtrów, co zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu dymów, szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów powtających podczas cięcia, znakowania i grawerowania przedmiotów z metalu, plexi, gumy, sklejki, drewna, tkanin, ABS, akryl itp. Efektywność filtrowania dymu wynosi tu ok 99,7%.


Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajny, bezszczotkowy wentylator podciśnienia, które zasysa dym i gazy spalinowe, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów, który dodatkowo może być wyposażony również w specjalny element do szkodliwych gazów z matreiałów PCV.


Ponad to systemach wyciągowo - filtracyjnych PA 500 TS-LD-IQ i PA 700 TS-LD-IQ znajduje się regulacja ilości powietrza, ekran LCD, dzięki któremu na bieżaco możemy kontrolować objetość tlenu oraz pracę maszyny oraz funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze monitorująca wymianę filtra w odpowiednim czasie, a także bezprzewodowy pilot do zdalnego sterowania.


Obudowa maszyny wykonana jest zze stali szlachetnej dodatkowo urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt urzytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.


Cechy:

 • wyświetlacz LCD
 • dwie rury odciągowe
 • 2 rodzaje końcówek
 • przepływ 500 lub 700 m3/h,
 • efektywność filtracji powyżej 99,7%
 • wskaźnik zużycie tlenu,
 • niski poziom hałasu
 • pilot do zdalnej obsługi urzadzenia

Przepływ powietrza przez filtr:


 • 1. Filtr klasy F8 Deep pleat - harmonijkowy filtr workowy o wydajności filtracji 95% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,9 mikronów

 • 2. Filtr HEPA klasy H13 - filtr do usuwania małych cząsteczek oraz nieprzyjemnego zapachu o wydajności filtracji 99,99% wyłapuje cząsteczki o rozmiarze do 0,3 mikronów

 • 3. Filtr do separacji frakcji gazowych


2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjnydecor


Dane techniczne

decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.