filrty smartlaser

Wyciągowo - filtrujący
System: PA 300/500 TS-IQ

Ekonomiczny oraz zaawansowany
Filtr do odciągania spalin laserowych


Systemy wyciągowo - filtracyjne serii PA 300 / 500 TS-IQ z pojedynczą rurą odciągową doskonale sprawdzają się w połączeniu z małymi laserami takimi jak Smart Laser Fiber 20/30/50W czy mniejszymi laserami CO2 takimi jak np: Smart Laser CO2 Galvo. Te nieduże, przenośne urządzenia posiadają turbinę oraz system kilku filtrów, co zapewnia doskonałą skuteczność w usuwaniu dymów, szkodliwych gazów i nieprzyjemnych zapachów powstających podczas procesu znakowania i grawerowania przedmiotów z metalu, plexi, gumy, sklejki, drewna itp.

Efektywność filtrowania dymu/pyłu wynosi ok 99,7%.


Praca urządzenia polega na generowaniu przez wyskokowydajną turbinę podciśnienia, która zasysa dym i gazy spalinowe, a następnie kieruje je do oczyszczenia. W celu zapewnienia idealnej filtracji w urządzeniu znajduje się wielowarstwowy system filtrów.


W systemach wyciągowo-filtracyjnych PA 300/500 TS-IQ możliwa jest regulacja ciągu powietrza za pomocą panelu z ekranem LCD lub bezprzewodowego pilota, dzięki któremu na bieżąco możemy kontrolować ilość przepływu powietrza przez filtr oraz pracę maszyny. Funkcja automatycznego alarmowania o zatkanym filtrze informuje o konieczności wymiany filtra w odpowiednim czasie.


Obudowa maszyny wykonana jest ze stali szlachetnej. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz niskim poborem mocy. Elementy filtrujące można wymieniać osobno co znacznie zmniejsza koszt użytkowania oraz ułatwia utrzymanie maszyny.


Cechy:

  • wyświetlacz LCD
  • pojedyncza rura odciągowa
  • 2 rodzaje końcówek
  • przepływ 300 lub 500 m3/h,
  • efektywność filtracji powyżej 99,7%
  • wskaźnik przepływu powietrza,
  • niski poziom hałasu
  • pilot do zdalnej obsługi urzadzenia

Przepływ powietrza przez filtr:


1. Filtr klasy F5 - Efektywność filtrowania:
- 90% cząstek o rozmiarze do 5 mikronów


2. Filtr klasy F8 deep pleat - Efektywność filtrowania:
- 95% cząstek o rozmiarze do 0,9 mikrona


3. Filtr HEPA klasy H13 - Efektywność filtrowania:
- 99,7% cząstek o rozmiarze do 0,3 mikrona
- usuwa nieprzyjemny zapach powstały podczas procesuGwarancja:

  • 2 lata na całe urządzenie z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
decor


Dane techniczne

decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.