smartlaser

AEON Laser CO2 MIRA 9

Wielofunkcyjny ploterowy laser CO2


Rodzina ploterów MIRA nie byłaby kompletna bez czegoś naprawdę niezwykłego. Ploter laserowy MIRA 9 to idealne rozwiązanie do produkcji dowolnej aplikacji wielkoformatowej takiej jak np: szyldy, standy, tablice, a jednocześnie urządzenie na tyle nieduże by zmieścić się w lokalach o ograniczonej powierzchni. System laserowy MIRA 9 to uniwersalne, precyzyjne i łatwe w obsłudze urządzenie o mocy od 40 do 100W z zamkniętym stołem roboczym o polu 900 x 600 mm.


Główne zalety

 • moc lasera od 40W do 100W
 • pole robocze od 900 x 600mm
 • grawerowanie z prędkością 1200 mm/s
 • doskonała jakość cięcia
 • elektrycznie podnoszony stół roboczy
  (zakres osi Z - 150 mm)
 • wysokiej jakości silniki krokowe
 • Auto Focus
 • system Clean Pack

1 Klasa bezpieczeństwa

MIRA 9 był pierwszym systemem laserowym z rodziny MIRA, który oferował 1 klasę bezpieczeństwa posiadając obudowę z blokadą i włącznikem z kluczykiem, a także ognioodporną pokrywę ze szkła hartowanego, amortyzatory gazowe i gumowe uszczelki.


System Clean Pack

Konstrukcja największego z ploterów MIRA zachowuje najlepsze cechy tej serii, takie jak Clean Pack, który w znaczącym stopniu zmniejsza potrzębę częstej konserwacji, chroniąc wrażliwe elementy mechanizmu osi jezdnych, prowadnice i bloki łożysk przed pyłem i zanieczyszczeniami.


Wszystko w jednym urządzeniu

MIRA 9 posiada wszystkie cechy profesjonalnego lasera, a jednocześnie dzięki wbudowaniu agregatu chłodniczego z kompresją pary, wentylatora wyciągowego i pompy wspomagającj nadmuch powietrza, zajmuje mniejszą powierzchnię. Elektrycznie podnoszony stół z ostrzami, wyposażony w dolny układ wydechowy został stworzony aby maksymalnie wzmocnić wydajność maszyny podczas cięcia. Mając do wyboru moc, użytkownik decyduje, jak najlepiej wykorzystać możliwości tej wszechstronnej maszyny.


Podniesiona wydajności cięcia

Podnoszony stół z ostrzami, wyposażony w dolny układ wydechowy został stworzony aby maksymalnie wzmocnić wydajność maszyny podczas cięcia. Mając do wyboru moc, użytkownik decyduje, jak najlepiej wykorzystać możliwości tej wszechstronnej maszyny.


Akcesoria dodatkowe

Aby zwiększyć możliwości lasera CO2 można dodać do niego, dostępna jako opcję, obracarkę 360. Przy jej zastosowaniu laser znakomicie sprawdzi się podczas grawerowania przedmiotów po ich obwodzie. W ten sposób możemy stworzyć efektowny grawer na kieliszkach, butelkach, kubkach, wazonach itp.


Do ploterów laserowych CO2 polecamy systemy odciągu i filtracji spalin. Urządzenia te firmy Bofa – światowego lidera oraz firmy Pure Air są specjalnie zaprojektowane do wyłapywania cząstek stałych i neutralizacji gazów powstających podczas procesu obróbki laserowej. Więcej informacji na ich temat znajdą Państwo w zakładce Systemy Filtrujące

Opcjonalnie ploter laserowy MIRA 9 może być wyposażony w podstawowy system 4-stopniowej filtracji. Pozwala on na bardzo wydajne filtrowanie dymu, zapachów i szkodliwych gazów powstałych podczas ciecia i grawerowania laserem.Gwarancja:

 • 2 lata na całe urządzenie z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych.
 • 6 miesięcy gwarancji na szklaną tubę laserową.
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wsparcie techniczne:

 • Wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce
 • Reakcja serwisu 48h od zgłoszenia
 • Magazyn części serwisowych i eksploatacyjnych
 • Wsparcie online: przez email/telefon/komunikatory

decor

Dane techniczne


decor

Galeriadecor

Materiały filmowe do systemu laserowego Smart Laser CO2 - PloterLaser Co2 dla Pracowni Jubilerskich i Sklepów z Dewocjonaliami - Laminaty Grawerskie - Dedykacje

Laser Co2 dla Pracowni Jubilerskich i Sklepów z Dewocjonaliami - Laminaty Grawerskie - Dedykacje

Laser Co2 dla Pracowni Jubilerskich - cięcie dowolnego
kształtu laserem Co2 prasowanego bursztynu.

Ploter Laserowy CO2 Smart Laser Mira


Zamknięty ploterowy laser Co2 o mocy 60W

Ploter Smart Laser CO2 700x450 60W


decor

Materiały do pobrania


Ulotka plotery laserowe MIRA


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.