smartlaser
spawarka smart 60W

Spawarka Nd:YAG 60W

decor

Profesjonalna spawarka
dla pracowni jubilerskich
mini - nabiurkowa 60W

spawarka smart 100W

Spawarka Nd:YAG 100W

decor

Profesjonalna spawarka
dla pracowni jubilerskich
- nabiurkowa 100W

spawarka smart 200W

Spawarka Nd:YAG 200W

decor

Profesjonalna spawarka
dla pracowni jubilerskich
200W - wolnostojaca

decor

Spawanie Laserowe w Jubilerstwie – to precyzja niespotykana we wcześniejszych technikach spawalniczych.


Spawarka Laserowa Smart YAG 60W oraz Smart YAG 200W to efekt wieloletniej pracy i doświadczenia w dziedzinie spawania laserowego. Urządzenia zostały stworzone specjalnie na potrzeby pracowni jubilerskich, sprawdzają się w pracy ze złotem, srebrem i innymi metalami stosowanymi w jubilerstwie. Z pomocą tego urządzenia jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane naprawy (spawanie delikatnej biżuterii bez ryzyka zniszczenia, spawanie blisko kamieni, naprawy biżuterii z kamieniami naturalnymi bez konieczności ich wyjmowania i ponownej oprawy, spawanie biżuterii pozłacanej bez odbarwień powierzchni).


Komentarz od klienta – użytkownika: Naprawa złotej celebrytki o masie 0,7 grama

"Miejsce lutowania laserem jest niewidoczne gołym okiem. Nie ma możliwości naprawy tak delikatnej biżuterii z wykorzystaniem klasycznych metod jubilerskich (wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia łańcuszka - możliwość nadtopienia palnikiem, konieczność polerowania po naprawie). Nasza spawarka laserowa od Smart Laser Polska pozwala na wykonywanie nawet najtrudniejszych napraw."


Komentarz od klienta: Firma Jubilerska Omega - Naprawa starego medalu okolicznościowego

"Spawanie uchwytu/kółka bez demontażu przy użyciu spawarki laserowej. Spawarka laserowa nie nagrzewa powierzchni, nie powoduje odbarwień metalu ani uszkodzeń materiału."