smartlaser
lasery fiber do cięcia metali

Smart Laser Fiber
do cięcia metali

decor

Ekonomiczne Systemy Fiber
do cięcia stali i metali nieżelaznych w systemie otwartym i zamkniętym

spawarki laserowe

Spawarki Laserowe
Smart Laser

decor

Mobilne oraz stacjonarne
o szerokim zakresie mocy nowoczesne spawarki laserowe

oczyszczarki Smart Laser

Oczyszczarki laserowe

decor

Laserowe urządzenie do usuwanie rdzy z przedmiotów metalowych
i innych zanieczyszczeń

filtry przemysłowe

Przemysłowe
wyciągi filtrujące

decor

Proste w obsłudze, wydajne systemy wyciągowo-filtrujące
do oczyszczania powietrza

decor

Przemysłowe, laserowe systemy wykorzystujące niezwykle wydajne, niezawodne i o bardzo niskich kosztach eksploatacji - serwisowania, bezobsługowe źródła laserowe FIBER o żywotności ok. 100 tys. godzin to aktualnie najbardziej zaawansowany technologicznie sposób na szybkie:


  • CIĘCIE: powtarzalne, precyzyjne i o idealnej linii cięcia blachy ze stali nierdzewnej, weglowej, galwanizowanej lub manganowej oraz metali tzw. odblaskowych o dużej refleksyjności takich jak mosiądz, miedź, aluminium i metali szlachetnych.

  • SPAWANIE: proces o dużej efektywności łączenia punktowego bez przetopień ciękościennych materiałów najrozmaitszych kształtów we wszystkich pozycjach w produkcji przemysłowej.

  • OCZYSZCZANIE: do wstepnego przygotowania powierzchni poprzez usuwanie laserem powierzchni, korozji, olejów, smarów oraz do oczyszczania form wtryskowych, oczyszczania spoin po spawaniu lub materiałow przed klejeniem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie Smartlaser.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.