smartlaser

Spawarka Laserowa
Smart 200W

Profesjonalna spawarka laserowa
dla przemysłu


Smart Laser 200W idealnie sprawdza się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba precyzyjnego połaczenia elementów wykonanych z metalu. Możliwości urządzenia pozwalają na wykorzystanie go do wypełniania otworów, spawania punktowego oraz łączenia małych elementów.


Główne zalety

  • niezawodność,
  • wygoda,
  • trwałość elementów,
  • duża prędkość,
  • wysoka wydajność,
  • duża głębokość spawania,
  • małe odkształcenie,
  • mała strefa wpływu ciepła,
  • wysoka jakość spawania,
  • możliwość podłączenia gazu zewnętrznego (argon), co pozwala na spawanie bez zanieczyszczeń.

2 lata gwarancji

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


decor

System obserwacji Do obserwacji użyty jest mikroskop o powiększeniu 17.5x z celownikiem w formie punktu przecięcia linii środkowych. W celu ochrony oczu użytkownika, system zawiera elektroniczny filtr ochrony przed światłem odbitym. Istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia systemu w kamerę HD CCD.


Zasada działania Spawanie laserowe polega na wykorzystaniu impulsu laserowego o dużej energii do ogrzewania materiału w małej strefie. Energia promieniowania laserowego rozprzestrzenia się wewnątrz materiału przez przewodzenie ciepła, a po stopieniu materiału tworzy specjalny basen. Maszyna do spawania punktowego może łączyć elementy z takiego samego lub z różnych materiałów.


System kontroli Klienci mogą wybrać miniaturowy przemysłowy komputer sterujący, pojedynczy wyzwalacz lub ekran dotykowy. Oprogramowanie jest w języku angielskim z możliwością przełączenia na dowolny inny język. Interfejs jest prosty i przejrzysty, łatwy do zrozumienia i nauczenia. Istnieje możliwość zapisania w systemie ustalonych parametrów dla wielu materiałów, tak aby za każdym razem łączyć elementy z jednolitą energią.

decor


Dane techniczne


decor

Materiały filmowe do spawarki laserowej Smart 200WProfesjonalna Spawarka Laserowa Smart 200W
- naprawka - łańcuszek i wisiorek

Profesjonalna Spawarka Laserowa Smart 200W
- naprawka - sztyft do kolczyka


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.