smartlaser
spawarka_200w

Spawarka Laserowa
Nd:YAG 200W

decor

Precyzyjna spawarka laserowa
z mikroskopem 10x
do drobnych elementów

ręczna spawarka laserowa

Ręczna Spawarka Laserowa
Fiber 1000W/1500W

decor

Ręczna spawarka laserowa
do spawania metali
o grubości 0.5 - 3.0mm

uniwersalna spawarka laserowa

Spawarka Laserowa
Nd:YAG 500/1000W

decor

Uniwersalna spawarka laserowa
Wersja ze stołem roboczym
z możliwością programowania ścieżki

decor

SPAWANIE LASEROWE: to najbardziej ekonomiczny i wydajny proces w technologii spawania, polegający na stapianiu obszaru styku skoncentrowaną wiązką laserową o bardzo dużej gęstości mocy oraz o dużej efektywności służący do łączenia punktowego bez przetopień cienkościennych materiałów najrozmaitszych kształtów we wszystkich pozycjach w produkcji przemysłowej. zapewniając bardzo dużą wytrzymałość wąskich spoin.


SPAWANIE LASEROWE: dzięki mobilnej budowie gdzie pistolet spawalniczy połączonym jest z źródłem lasera FIBER za pomocą długiego na 10m światłowodu pozwala na praktycznie nieograniczoną swobodę przy spawaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji przestrzennych, nie wymaga transportu obrabianych przedmiotów na stanowiska robocze..


SPAWANIE LASEROWE: pozwala łączyć/spawać doczołowo, punktowo, na zakładkę oraz napawanie. Umożliwia spawanie stali, aluminium, stopów o dowolnej grubości oraz kształcie w miejscach do których dostęp byłby zbyt trudny przy użyciu bardziej tradycyjnych technik spawania i to wszystko bez ryzyka ich uszkodzenia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie Smartlaser.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.