smartlaser
smart laser fiber

Smart Laser Fiber

decor

Do znakowania i grawerowania metali, ceramiki oraz niektórych plastików i skór

smart laser co2

Smart Laser CO2

decor

Wieloformatowe plotery CO2
do cięcia sklejki, drewna, plexi.
Szybkie znakowarki Galvo co2

smart laser 3D

Smart Laser 3D

decor

Do znakowania przedmiotów cylindrycznych bez użycia obracarki

akcesoria

Akcesoria

decor

Zwiekszaja możliwości,
poprawiają ergonomię,
podnoszą wydajność urządzeń

decor

Znakowanie laserowe to standard w znakowaniu gadżetów reklamowych

Lasery Fiber, Co2 oraz UV to urządzenia które aktualnie pozwalają w najbardziej nowoczesny sposób na szybkie, trwałe i precyzyjne, powtarzalne grawerowanie/znakowanie gadżetów reklamowych oraz różnych materiałów promocyjnych. Taki grawer potrafi naprawdę urzec ponieważ jest nieścieralny, czytelny na każdej powierzchni - sprawdza się w reklamie – znakowanie oraz personalizacji gadżetów (np. breloki, długopisy, pióra, termosy, kubki, opakowania metalowe itp). Możesz przemieszczać się w różne zakątki świata, a przedmiot z laserowym grawerem pozostanie wciąż ten sam, niezmienny i Twój osobisty.

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie Smartlaser.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.