smartlaser

Smart Laser 3D - Fiber
IV Klasa bezpieczeństwa

Graweruje na krzywiznach
i obłościach z dynamicznie zmienną ogniskową


Smart Laser 3D
Najnowszej trzeciej generacji laser światłowodowy z ultraszybkim GalvoScanerem oraz z dynamicznym auto-focusem (40mm). Smart Laser Fiber 3D jest dostępny w wersji przenośnej - VI Klasa bezpieczeństwa oraz w wersji zabudowanej - I Klasa bezpieczeństwa Laserem fibrowym 3D można wykonać znakowanie detali o skomplikowanych kształtach na różnych wysokościach oraz na przedmiotach obłych oraz cylindrycznych bez użycia „obracarki” i stożkowych bez najmniejszego zniekształcenia graweru.


System Smart Laser Fiber 3D idealnie nadaje się do tworzeniu obrazów 3D na różnych materiałach, otworzył nowe możliwości grawerowania grafiki na metalu, mosiądzu, miedzi itp. Specjalna aplikacja pozwala na grawerowanie plików STL, które idealnie służą do wykonywania form i matryc np. do okolicznościowych monet, medali, pinsów itp.


Gwarancja:

  • 2 lata na całe urządzenie z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i uszkodzeń mechanicznych.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wsparcie techniczne:

  • Wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce
  • Reakcja serwisu 48h od zgłoszenia
  • Magazyn części serwisowych i eksploatacyjnych
  • Wsparcie online: przez email/telefon/komunikatorydecor

Galeriadecor

Materiały filmowe do znakowarki Smart Laser 3D - fiber


Znakowanie na krzywiźnie, na okrągło bez obracarki.

SmartLaser Fiber 3D z dynamicznym auto-focusem (40mm).

SMART Laser Fiber 3D - znakowanie kubków

Grawer na różnych wysokościach z zmienną ogniskową.

Grawer na różnych wysokościach z zmienną ogniskową.

decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie tarnawski.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.