smartlaser
smart laser fiber - otwarty

SMART LASER FIBER 2D Otwarty

decor

Do znakowania i grawerowania
metali i niektórych plastików.
IV Klasa Bezpieczeństwa

smart laser fiber - zamknięty

SMART LASER FIBER 2D Zamknięty

decor

Do znakowania i grawerowania
metali i niektórych plastików.
I Klasa Bezpieczeństwa

smart laser fiber UV

SMART LASER
UV - 355nm

decor

Do znakowania i grawerowania
trudnych plastików oraz szkła.
I Klasa Bezpieczeństwa

smart laser fiber - mobilny

SMART LASER FIBER MINI - MOBILNY

decor

Do znakowania i grawerowania
metali i niektórych plastików.
IV Klasa Bezpieczeństwa

decor

Fiber – Laser światłowodowy opiera się na połączonych ze sobą diodach tworzących strumień laserowy, który przenoszony jest do głowicy za pomocą giętkiego włókna światłowodowego. Technologia Laser Fiber charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz doskonałą jakością wiązki. Technologia ta pozwoliła na wyeliminowanie kosztownych i uciążliwych w serwisowaniu elementów prowadzenia wiązki – systemu luster wraz z akcesoriami, poprzez to laser Fiber jest niezawodny i bezobsługowy a żywotność źródła lasera Fiber wynosi minimum 100 tys. godzin.


Laser Fiber światłowodowy: to aktualnie najbardziej zaawansowany technologicznie sposób na szybkie, precyzyjne, trwałe, powtarzalne grawerowanie/znakowanie metali, metali powlekanych, metali anodowanych, aluminium i metali szlachetnych oraz niektórych plastików czy skór, Eko skór i papierów. Systemy te też są niezwykle wydajne, niezawodne i o bardzo niskich kosztach eksploatacji – serwisowania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji w Polityce Prywatności


decor

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte jedynie jako prezentacja możliwości technicznych firmy. Smartlaser.pl nie rości sobie żadnych praw ani obowiązków z tytułu przedstawienia tychże znaków. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub w jakikolwiek sposób wykorzystanie materiałów zawartych na stronie Smartlaser.pl jest zabronione. Wszystkie teksty, zdjęcia i elementy graficzne są chronione prawem autorskim zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.